خرید پسته احمد آقایی نوق از کشاورز

خرید پسته احمد آقایی منطقه نوق رفسنجان در ماه مهر آغاز می شود و به طور معمول هم تا زمان فصل بعدی برداشت یعنی شهریور ما ادامه دارد و اکثر خریداران هم مشتاق به تهیه این محصول به صورت مستقیم از کشاورز می باشند.

پسته احمد آقایی
نوق رفسنجان ویژگی فوق العاده ای دارد و اکثرا خریداران این محصول هم چوت این ویژگی ها رو در ارقام برداشتی دیگر مناطق ایران کمتر و یا اصلا رویت نمی کنند آنها را برآن داشته که این رقم را به طور مستقیم و یا توسط شرکت های بازرگانی پسته خرید نمایند تا خیال آنها از بابت تهیه این رقم با رقابتی ترین نرخ راحت گردد.
خرید پسته احمد آقایی همان طور که ذکر شد در تمام فصول قابل انجام است اما آنجه که در ابتدایی برداشت تهیه می شود قطعا تازگی و کیفیت بالایی دارد اما شاید این نکته برای مشتریان مهم باشد که به چه صورت می توان این پسته را بعد از خریداری آن را به مدت طولانی نگه داشت.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

نگهداری پسته احمد آقایی نوق

همان طور که ذکر شد خرید پسته احمد آقایی در ابتدای فصل بهتر است اما بعد خرید آن به چه صورت می توان این محصول را به مدت طولانی نگه داری و سپس عرضه نمود آیتم های مهم در نگه داری پسته احمد آقایی و یا هر پسته ای دیگر شامل مواردزیر می باشد.

دمای نگه داری که در بهترین حالت زیر 10 درجه است

عاری نگه داشت پسته از رطوبت بالای 5 درصد

نرسیدن نور زیادخورشید به پسته

چک کردن پسته هر 15 روز برای بررسی حشرات

این اول از مهترین ها در نگه داری پسته می باشند به طوریکه اگز بعد از خرید پسته احمد آقایی نوق منطقه رفسنجان بتوان این شرایط را برای پسته فراهم نمود می توان به راحتی این محصول را تا مدت 10 ماه نگهداری کرد.
منبع: بازار پسته احمد آقایی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما