فروش عمده انواع پسته صادراتی

کدام انواع پسته ها قابلیت صادراتی بودن را دارند؟ فروش عمده آنها به چه بسته بندی های و مطابق با چه استاندارد های اتفاق می افتد؟
بر روی کاغذ همه انواع پسته قابلیت تجاری بودن و صادراتی را دارند، اما با توجه به شناخت بازار های هدف بعضی از آنها واقعا صادارتی هستند، که باز در میان آنها سه الی چهار رقم است که میزان بالای 90 درصد فروش صادارتی به آنها تعلق دارد.


فروش انواع پسته صادراتی

به تفکیک اولین و بیشترین فروش پسته صادراتی متعلق به فندقی است و سپس پسته های احمد آقایی و کله قوچی رتبه های بعدی را در اختیار دارند.
این پسته ها بر اساس استاندارد های مقصد به فروش می رسند، یعنی اگر کشوری قوانین خاصی را داشته باشد، فروش صادراتی آن هم بر اساس همین قوانین انجام می پذیرد.

انواع پسته صادراتی


فروش پسته بسته بندی صادراتی

چون اینجا بحث در مورد فروش عمده پسته است، بسته بندی عمده و تناژ بالایی که برای صادرات پسته مورد استفاده قرار می گیرد، مورد توجه می باشد.
اگر حمل و نقل صادراتی پسته از طریق دریا باشد،بسته بندی پسته یا به صورت کیسه گونی های دو لایه و یا لمینت و یا ویکوم کارتن استفاده می شود، که رطوبت قابلیت نفوذ نداشته باشد و اگر از طریق هوایی و زمینی قرار باشد پسته فرستاده شود، این لایه محافظتی می تواند حذف گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما