فروش مغز پسته مرغوب در اصفهان

مغز پسته تبدیل به یکی از مغز های خوراکی پر طرفدار در بین افراد ایرانی شده است و می توان شمار بسیاری از گروه کارخانجات تولید مواد غذایی را مشاهده کرد که این محصول را مورد استفاده در تولیدات خود قرار داده اند و از آن برای آماده و مهیا نمودن انواع محصولات خوراکی و غذایی حاوی مغز پسته مانند حلوا شکری، انواع کیک، شیرینی و … بهره برده اند. با توجه به این نیاز های وسیع از محصول مورد نظر است که اکنون فروش مغز پسته مرغوب در اصفهان و شهر های بزرگ دیگر صورت گرفته است.فروش مغز پسته مرغوب در اصفهان

1

مغز پسته یکی از فرآورده های حاصل از پسته می باشد که در کنار فرآورده های دیگری همچون پودر پسته و خلال پسته در بازار به فروش می رسد و هم چنین توجهات ویژه و بسیاری را از سوی خریداران مختلف به خود معطوف ساخته است.
یکی از دلایل توجهات بالا به مغز پسته موجود در بازار فروش، مصرف عمده آن در انجام بسیاری از تولیدات مواد غذایی می باشد که موجب گشته تا فروش مغز پسته مرغوب در شهر های بسیاری از ایران که اصفهان از اصلی ترین آن ها می باشد انجام پذیرد.

علت این که اصفهان توانسته به یکی از مراکز اصلی فروش عمده مغز پسته مرغوب تبدیل شود این است که این شهر متشکل از کارخانجات تولید کننده بسیاری است که هر کدام نقش پر رنگی را در تولید و فرآوری پسته بر عهده داشته و به همین دلیل می توانند فروش وسیعی از مغز پسته را شکل بدهند.

گفتنی است در اصفهان، علاوه بر وجود مراکزی که به شکل حضوری به فروش عمده مغز پسته پرداخته اند، مراکزی مشاهده می شوند که مغز پسته های تولید شده در اصفهان را اختصاصاٌ به صورت غیر حضوری و از طریق سایت های معتبر فروش به خریداران واقع در ایران و یا حتی بخش های مختلفی از کشور های جهان می فروشند و به این ترتیب عرضه الکترونیک به بازار داخلی و یا صادرات الکترونیک و هوشمند به بازار های خارجی را رقم می زنند.

فروشندگان مغز پسته با نازل ترین قیمت ها

فروشندگان مغز پسته با نازل ترین قیمت هامغز پسته در کیفیت های مختلفی در بازار فروش مشاهده می شود که همین امر موجب شده تا شاهد این گروه از انواع این محصول در بخش های مختلف بازار باشیم:

 1. مغز پسته مرغوب
 2. مغز پسته معمولی

اگر تمایل به تهیه مغز پسته در کیفیت مرغوب را دارید، لزوماٌ باید از طریق فروشندگانی درخواست های خود را به ثبت برسانید که بدانید دامنه فعالیتشان به چه شکل است. یعنی به عبارت دیگر باید به فروشندگان عمده ای که در مراکز فروش اختصاصی این گروه از محصولات فعالیت می کنند و مستقیماٌ پسته را از باغداران مورد تهیه قرار می دهند، مراجعه فرمایید. چرا که این گروه از فروشندگان با حذف واسطه ها تلاش می کنند تا به کاهش قیمت خرید مغز پسته برای شما منجر شوند.
در واقع فروشندگان مذکور تمام همت خود را به کار بسته اند تا قیمت عرضه شده جهت فروش را با اختلاف خیلی کمی از قیمت خرید پسته از باغدار به شما به فروش برسانند که هم بتوانند:

 • خرید هایتان را برایتان مقرون به صرفه ساخته.
 • و هم از این طریق منجر به پایداری در فروش محصولات خود شده.
 • و نیز جلب مشتریان بیشتر در آینده شوند.

عمده فروشان مغز پسته در کشور

عمده فروشان مغز پسته در کشوربا توجه به این که مغز پسته تبدیل به یکی از فرآورده های مورد نیاز و ویژه در مصارف گسترده شده و هم چنین طرفداران و مشتریان بسیاری را با خود همراه ساخته است، فروش عمده آن در مراکز و شهر های بسیاری انجام گرفته تا بتوانند تامین این محصول را در بخش های مختلف بازار به خوبی میسر سازند.
به علاوه باید گفت برخی از عمده فروشی های مذکور تمام تلاش خود را به کار بسته تا بتوانند گستره فعالیتشان را به بازار های خارجی نیز توسعه داده و از این طریق محصولاتشان را در سطوح جهانی نیز در معرض نمایش برای فروش بگذارند.

در کنار موضوعات ذکر شده می توان بیان داشت که عمده فروشی های مذکور که در شهر های بسیاری از ایران پراکنده شده اند، برخی تجربه ای بیشتر را در زمینه فروش به خود اختصاص داده و برخی نیز از تجربیات فروش کمتری برخوردار می باشند. لذا اگر سعی کنید که درخواست ها و سفارشات عمده خود را از مراکز عمده فروشی مجرب و مطمئن به انجام برسانید، مطمئناٌ نتایج بهتری برایتان حاصل شده و خواهید توانست خرید لذت بخش تر و رضایت بخش تری را تجربه نمایید!

صادرات مغز پسته با کیفیت بالا

صادرات مغز پسته با کیفیت بالا

مغز پسته علاوه بر برخورداری از میزان بالای محبوبیت در بازار های داخلی، توجهات بسیاری را نیز در بازار های صادارتی با خود همراه ساخته است. به طوری که شاید بتوان گفت میزان فروش مغز پسته در انواع بازار های جهانی به مراتب بیشتر و پر اهمیت تر از میزان فروش در بازار های ایران می باشد.
به بیانی دیگر مغز پسته در تصور عموم فروشندگان و تاجران، بیشتر به عنوان یک محصول صادراتی شناخته می شود. 

موضوع دیگر این است که در صادرات مغز پسته، صادر کنندگان همواره تلاش می کنند تا پسته های با کیفیت بالا و مرغوب را انتخاب کرده و سپس از آن جهت ارسال به بازار های بین المللی بهره ببرند.
حسن این کار این است که مغز پسته ایرانی به محبوبیت بیشتری در اذهان مصرف کنندگان خارجی دست یافته و بنابراین موجب گسترش فروش و جذب مشتریان خارجی بیشتر نیز خواهد شد.

جالب است بدانید که مغز پسته صادراتی شامل پسته هایی با عناوین متعدد می شود که هر یک میزان فروش جهانی بسیار خوبی را از آن خود ساخته و بنابراین مزایای بسیار زیادی را برای تولید کنندگان زحمت کش کشورمان به دنبال آورند. اما منظور از مغز پسته های مختص صادرات با عناوین متعدد؛ این گزینه ها می باشند:

 • مغز پسته موشو
 • مغز پسته گندمی
 • مغز پسته دهان بسته

تهیه مغز پسته با تخفیفات ویژه

تهیه مغز پسته با تخفیفات ویژهمغز پسته که در قسمت های مختلف بازار به وفور مشاهده می شود، بر طبق قیمت های مشخصی به فروش می رسد. اما هستند مراکزی که با وجود فعالیت در حوزه پخش و فروش مستقیم مغز پسته، این محصول را با قیمت نازل تر از بازار و به همراه تخفیفات ویژه به مشتریان مختلف عرضه می دارند.

علت چنین امری از سوی برخی از مراکز فروش عمده، حذف واسطه های فروش و در نتیجه قیمت تمام شده کمتر پسته برای فروشندگان می باشد. در نتیجه فروشندگان مذکور چون پسته را با قیمت واسطه ای خریداری نکرده، بهتر می توانند جریان قیمت فروش مغز پسته را کنترل کنند و در نتیجه منجر به تهیه مغز پسته با تخفیفات ویژه و استثنایی برای هر یک از مشتریان عمده شوند.

اما اگر در جستجوی این هستید که کدام مراکز با چنین مشخصاتی می توانند راهنمای مشتریان برای خریدی اقتصادی تر باشند، باید اعلام داشت که همین مرکز که به یکی مجموعه های بزرگ فروش مغز پسته تبدیل گشته است، که این نتایج را در آخر رقم می زند:

 • خواهد توانست احتیاجاتتان را به شکل مطلوبی تامین ساخته.
 • و در نهایت منجر به کاهش هزینه های خرید برای شما خریداران گرامی شوند.

خرید و فروش مغز پسته در ایران

خرید و فروش مغز پسته در ایراندر راستای خرید و فروش مغز پسته در ایران، شمار بسیاری از مراکز که هر کدامشان در شهر های بسیاری از ایران فعال می باشند، به فعالیت پرداخته اند که تامین انواعی از اشکال مغز پسته به این شرح را برای خریداران امکانپذیر ساخته اند:

 • خرید و فروش مغز پسته فله ای
 • خرید و فروش مغز پسته بسته بندی

هر یک از انواع مغز پسته های موجود که مورد خرید و فروش گسترده در بخش های گوناگون قرار گرفته اند، مربوط به شهر های مختلفی از ایران می باشند که از این میان می توان قزوین را نام برد.
خرید مغز پسته قزوین حالا با رونق بسیار قابل توجهی از سوی خریداران ایرانی و به ویژه خریداران خارجی همراه بوده که این امر موجب شده تا قزوین از شرایط بسیار خوبی به جهت تولید و فروش مغز پسته برخوردار شود که در نتیجه هم منافعی برای تولید کنندگان و هم منافعی برای فروشندگان به وجود خواهد آمد.

البته این نکته را نیز باید اذعان داشت که به غیر از مغز پسته قزوین، پسته قزوین اول از همه در مرکز توجه خریداران مختلف قرار گرفته است که این افزایش تقاضا طبیعتاٌ موجب افزایش قیمت پسته قزوین در بازار نیز شده است.
البته برای این موضوع نیز راه حل هایی وجود دارد که آن هم مراجعه به مراکز پخش مستقیم این محصول نظیر همین مرکز می باشد.

بازار بزرگ فروش مغز پسته تهران

بازار بزرگ فروش مغز پسته تهرانفروش مغز پسته در بازار های بزرگ به فراوانی انجام گرفته و بدین طریق خریداران دارای سفارشات عمده می توانند به این بازار ها مراجعه نمایند. گفتنی است هر یک از بازار های بزرگ مربوط به این فرآورده و هم چنین محصول اصلی پسته در شهر های بسیاری گسترش پیدا کرده اند که از مهم ترین و وسیع ترین این شهر ها می توان تهران را نام برد.

چه بازار فروش مغز پسته در تهران و چه بازار فروش پسته در تهران هر دو از رونق به سزایی برخوردار گشته اند و با وجود این بازار ها، همه نیاز های داخلی و خارجی از محصولات مورد نظر فی الفور و به شکل مطلوب تامین گشته است.

هم چنین می توان گفت در این بازار ها افراد بسیاری به عنوان پسته فروش فعالیت دارند، اما همه آن ها درجه اعتبار یکسانی را دارا نمی باشند. یعنی برخی اعتبار و تجربیات بیشتری را در زمینه فروش پسته یا مغز پسته دارا بوده که در این صورت با انواع پسته آشنایی بیشتری داشته و بهتر می توانند به خریداران در جریان خرید کمک نمایند و برخی دیگر نیز به دلیل تجربیات کمتر، سر رشته کمتری در امر فروش این محصولات دارند.

در هر حال اگر در این بازار ها، سری به مراکز فروش قدیمی تر بزنید، نفع بیشتری از خرید عاید شما خواهد شد. چرا که از پسته و مغز پسته هایی اعلاء و درجه یک مانند پسته مکانیک خندان بهره مند شده و هم چنین می توانید به قیمت تمامی این محصولات که همگی مربوط به محصول پسته اصلی می باشند؛ دسترسی راحتی را پیدا کنید:

 • قیمت خلال پسته
 • قیمت پسته زرند

عوامل تاثیر گذار در قیمت مغز پسته چیست؟

عوامل تاثیر گذار در قیمت مغز پسته چیست؟مغز پسته از آن دسته از محصولاتی است که دارای قیمت های متفاوتی در بازار می باشد. یک علت اصلی این تفاوت قیمت بر می گردد به برند های عرضه کننده این محصول که شامل نمونه هایی همچون این موارد می شود:

 • مغز پسته تواضع
 • مغز پسته گلستان

پر واضح است که قیمت مغز پسته تواضع با قیمت مغز پسته گلستان در درجات یکسان و برابری قرار ندارند.
هر چند هر دو این برند ها از برند های شناخته شده و معتبری محسوب می شوند، اما با توجه به یک سری دلایل دارای تفاوت قیمت هایی هر چند اندک با یکدیگر هستند.

اما اگر بخواهیم عوامل دیگری که بر قیمت فروش مغز پسته تاثیر گذار می باشند را مورد بررسی قرار دهیم، می توان در این لیست به تک تک آن ها اشاره کرد:

 • قیمت خرید پسته از کشاورز: این عامل از همه عوامل مهم تر است و ارتباط مستقیمی با قیمت مغز پسته خواهد داشت.
 • حجم تولیدات انجام شده از پسته و میزان موجودی آن در بازار
 • حجم تقاضا برای مغز پسته که با قیمت رابطه مستقیمی را داراست. یعنی با افزایش تقاضا، قیمت نیز افزایش می یابد.
 • نوع تجهیزات به کار رفته در تولید مغز پسته که می تواند شامل دستگاه های تمام خودکار یا نیمه خودکار باشد.
 • تعداد نیرو های انسانی
 • نوع عرضه محصول که می تواند به صورت مغز پسته فله ای عرضه شود یا مغز پسته بسته بندی.
 • قیمت رقبای تولید کننده
 • میزان صادرات مغز پسته

چند قلم پسته در کشور وجود دارد؟

چند قلم پسته در کشور وجود دارد؟پسته های موجود در بخش های مختلف فروش، شامل اقلام گوناگون و متعددی می باشند که برخی از آن ها در دسته پسته های پر فروش و صادراتی جای گرفته و برخی دیگر نیز از میزان فروش کمتری به نسبت پسته های ویژه برخوردار می باشند. به طور کلی اگر بخواهیم انواع پسته را که با نام ها و عناوین متعدد در بازار فروش مشاهده می شوند را برشمریم، در این گزینه ها خلاصه خواهند شد:

 • پسته احمد آقایی
 • پسته کله قوچی
 • پسته بادامی
 • پسته فندقی
 • پسته اکبری

لازم به ذکر می باشد که پسته های مذکور هر یک به فراوانی در انواع مرکز خرید پسته یعنی چه مراکزی که دارای فعالیت های فروش مستقیم می باشند و چه مراکزی که از خدمات فروش غیر مستقیم به مشتریان بهره می برند، موجود می باشند که این موضوع موجب دسترسی سریع خریدار پسته به محصولات فوق خواهد شد.

نکته دیگری که می توان بیان داشت این است که برخی از مراکز فروش پسته همچون نمایندگی ها علاوه بر فعالیت در حیطه فروش، نکات مربوط به اموزش خرید و فروش پسته را نیز به متقاضیانی که می خواهند در این حرفه مشغول به کار شوند، ارائه داده و حتی به تمامی سوالات این گروه از افراد در قالب این که انس پسته چیست یا به طور کلی مواردی را در خصوص انس پسته دهن بست و … به صورت تمام و کمال به آن ها عرضه می دارند.

مهمترین ویتامین های موجود در مغز پسته

مهمترین ویتامین های موجود در مغز پستهاز هر بعدی که بخواهید به محصولی مانند مغز پسته بنگرید، فواید و مزایای بسیاری از آن را چه در حیطه خرید و فروش و چه حتی در حیطه مصرف مشاهده خواهید کرد. این محصول خوراکی سراپا مفید، نه تنها در بازار فروش به عنوان یک محصول پر اهمیت و با ارزش شناخته می شود، بلکه در عرصه مصرف نیز توجهات بسیاری را به دنبال خود کشانده است که علت این حجم بسیار از توجه را می توان در خواص موجود در محصول مورد نظر جستجو کرد.

هم چنین ویتامین های سرشاری در مغز پسته وجود دارند که در صورت مصرف می توان آن ها را دریافت نمود.
اگر بخواهیم به برخی از مهم ترین و موثر ترین ویتامین های موجود در مغز پسته اشاره کنیم، در این لیست قابل ذکر خواهند بود:

 • ویتامین ب 1
 • ویتامین ب 2
 • وتامین ب 6
 • ویتامین ای

مرکز تولید پسته در ایران

مرکز تولید پسته در ایرانایران از قطب های اصلی تولید پسته در کل جهان به شمار می رود و دارای رتبه های برتر در این عرصه می باشد.
سالانه چند هزار تن پسته در کشور تولید شده که این میزان هم برای پاسخگویی به نیاز های داخلی و هم جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان خارجی کافی و بسنده می باشد.
علاوه بر این باید عنوان داشت که در خود ایران شهر های بسیاری وجود دارند که به تامین این میزان پسته توسط تولیدات انبوه خود کمک کرده و نقش اصلی  در عرضه پسته و فرآورده های مربوط به آن در بازار های مختلف را دارا می باشند. از شهر هایی که به عنوان مراکز تولید پسته در ایران شناخته شده اند و سهمی سزا را در این عرصه دارا می باشند، می توان در این گزینه ها به آن ها اشاره کرد:

 • پسته رفسنجان
 • پسته دامغان
 • پسته سیرجان
 • پسته قزوین
 • پسته شهر بابک

گفتنی است از میان مراکز مذکور؛ مرکز اصلی و بزرگ تولید و تامین پسته در بازار ایران و جهان، متعلق به شهر رفسنجان واقع در استان کرمان می باشد.

عرضه مستقیم و ارزان مغز پسته در کشور

عرضه مستقیم و ارزان مغز پسته در کشوربا توجه به تولیدات چندین هزار تنی پسته در کشور، عرضه تمامی فرآورده های مربوط به آن از جمله مغز پسته، به خوبی و با سهولت هر چه تمام تر در بخش های مختلف کشور صورت می گیرد.
البته همه مراکز عرضه کننده از فعالیت های یکسانی برخوردار نمی باشند؛ بلکه برخی از این مراکز که در جایگاه مرکز عرضه و پخش اختصاصی مغز پسته در کشور قرار گرفته اند، فروش های به مراتب پر تخفیف تر و مناسب تری را خدمت مشتریان گوناگون ارائه می سازند.

علت اصلی فروش های پر تخفیف توسط برخی از مراکز عرضه کننده را می توان در عرضه مستقیم مغز پسته از مراکز تولید کننده عنوان کرد که موجب می شود هم محصولات تازه تر و به روز تری به دست مشتریان عمده رسیده و هم شرایط خرید ارزان تری را برای آن ها رقم بزند.

خواص مغز پسته چیست؟

خواص مغز پسته چیست؟مغز پسته که هم در مصارف خانگی و هم در مصارف تولیدی، اهمیت و جایگاه به خصوصی را از آن خود نموده است، تبدیل به یکی از خوراکی های ارزشمند و سالم شده که مصرف آن نتیجه ای جز سلامتی و فواید بسیار را برای بدن به همراه نخواهد داشت. در واقع این محصول پر طرفدار، در کنار طعم ویژه و بسیار خوب خود، توانسته خواص بسیاری را نیز از نظر علم پزشکی به اثبات برساند که برای ذکر این خواص، سعی نمودیم تا در لیست زیر به برخی از آن ها اشاره نماییم:

 • کمک به رفع درد های عضلانی و استخوانی
 • تقویت کننده سلول های مغزی
 • کمک به رشد و تراکم بیشتر استخوان ها
 • از بین برنده چربی خطرناک خون
 • کمک به کارکرد بهتر قلب
 • افزایش سلامت چشم
 • رفع هر نوع کم خونی در بدن
 • و …

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما