فروش پسته اکبری دستچین آجیلی

پسته اکبری دستچین آجیلی از جمله مواردی است، که فروش بالایی در آجیل فروشان لوکس و بزرگ ایران مانند تواضع، دارد.
پسته اکبری دستچین شده آجیلی از موارد لوکس پسته بمشار می رود، که خیل عظیمی از آجیل فروشان لوکس ایران در شهر های بزرگ مانند تهران، تبریز، اصفهان، کرج، شیراز و مشهد از آن برای تهیه آجیل های خود استفاده می کنند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

مشخصات پسته اکبری


پسته اکبری از نظر ظاهر کشیده است و در خارج از آن به عنوان long یاد می شود و در گروه پسته های مانند احمد آقایی و بادامی قرار می گیرد.
نمونه مرغوب و درجه یک آن در استان کرمان و شهرستان انار برداشت می شود، که دستچین شده آن لوکس ترین پسته با نرخ فروش بالا در ایران از آن یاد می شود.


قیمت پسته اکبری در بازار رفسنجانقیمت پسته اکبری
به گمان خیلی ها در بازار رفسنجان پایین است، که این تصور برای دستچین شده آجیلی آن اشتباه می باشد، زیرا این پسته با این مشخصات در خود بازار رفسنجان نیز قیمت بالایی دارد، که وقتی برای فروش در بازار شهر های بزرگ نیز فرستاده می شود، از ارزش افزوده بالاتری نیز برخوردار می شود.

فروش پسته


فروش عمده پسته اکبری


فروش عمده در اینجا به معنی تناژ بالا، که این امر باعث می شود که قیمت آن تا حدودی کاهش یابد و مزیت دیگری که فروش پسته اکبری به صورت عمده دارد، این است، که خریداران آن محصول یکنواخت و متناوبی بدست می آورند، زیرا تنوع در یک رقم پسته بسیار تا بسیار بالاست.

پسته اکبری دستچین
</

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما