خرید مستقیم پسته از تولید کننده رفسنجان

خرید مستقیم پسته از تولید کننده ها در رفسنجان موجب دست یابی به نرخ های رقابتی و مناسب در بازار می گردد.
رفسنجان اصلی ترین قطب تولید پسته در ایران است که در استان کرمان واقع شده و تنوع تولید در آن بسیار بالا است، به طوری که از هر چهار رقم اصلی پسته یعنی اکبری، احمد آقایی، کله قوچی و فندقی را در آن می توان یافت.
پسته تولید شده در این منطقه به ویژه نمونه اکبری و کله قوچی از کیفیت بالایی برخوردار بوده و همین امر سبب شده که با نرخ های بالایی در بازار های خارجی و داخلی خرید و فروش شوند.
از این رو چنانچه بتوان معامله را با تولید کنندگان و فروشندگان دست اول انجام داد، می توان به نرخ های رقابتی دست پیدا کرد.
عمده مصرف پسته خندان در ایران بیشتر برای تهیه آجیل است که عموما خرید آن را به صورت فرآوری شده و طعم دار ترجیح می دهند.


انواع فراورده های پسته

به جز خود دانه ی پسته انواع مختلف فرآورده های آن از سوی کشور های متقاضی برای واردات به کشور هاشان سفارش داده می شود که با دقت در تولید و افزایش کیفیت آن ها می توان از صادرات این اقلام درآمد خوبی را برای کشور آید کرد. انواع مختلف فراورده های صادراتی به شرح زیر است:

پسته بوداده طعم دار

این رقم معمولا مصرف داخلی دارد اما با طعم های جدیدی مثل سرکه ای، زعفرانی، فلفلی، و سبزیجات و البته نمکی که قدمت طولانی ای دارد، توانسته طرفداران زیادی را در میان مصرف کنندگان خارجی نیز برای خود جذب کند.

خلال و مغز سبز پسته

از دیگر فرآورده های پسته ایرانی مغز است که کاربرد بالایی در صنایع غذایی گوناگون از جمله شیرینی پذی، پستنی سازی و … دارد.
مغز سبز از دو نوع پسته های کالک و یا رسیده بدست می آورند، که نوع کالک مناسب برای صادرات و خلال پسته که از پسته تازه بدست می آید، در بازار داخل پر مصرف می باشد.


صادرات پسته و مغز

برای صادرات انواع پسته و فرآورده های آن باید به مواردی مثل بهداشتی بودن و دارا بودن درصد مجازی از افلاتوکسین دقت نمود.
معمولا قبل از صادرات پسته آن را در آزمایشگاه های مجهز مورد بررسی قرار داده تا از کیفیت آن اطمینان حاصل نمود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما