صادرات پسته فندقی خندان به چین

پسته فندقی خندان همیشه در صادرات رتبه اول را دارد و کشور چین، ویتنام و هنگ کنگ از جمله بزرگترین وارد کننده های این محصول از ایران می باشند.
پسته فندقی خندان به دلیل قیمت مناسبی که دارد و همچنین می تواند با نرخ جهانی پسته رقابت کند، از نظر صادرات حجم عمده ای را به خود اختصاص داده است و بعد از آنهم نمونه آب خندان فندقی و همچنین پسته دهن بست فندقی نیز گزینه های صادراتی می باشد.
صادرات پسته به چین، ویتنام و هنگ کنگ حجم قابل توجهی است و حتی عمده صادرات پسته از ایران به کشور ویتنام صورت می گیرد و دلیل آنهم این است که مراودات تجاری پسته بین ایران و چین دارای تعرفه است، اما بین ویتنام و چین این تعرفه ها وجود ندارد و پسته ایران اول به کشور ویتنام فرستاده می شود و از آنجا باز صادرات می گردد به کشور چین.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت پسته فندقی صادراتی به چین

پسته فندقی خندان صادارتی تنها پسته ای است که علاوه بر قیمت، با کیفیتی که دارد می تواند با نرخ جهانی پسته رقابت کند، منظور از قیمت جهانی پسته یعنی همان نرخ پسته امریکا که در تولید این محصول از ایران ردکرده است و علاوه بر بازار اروپا قصد دارد بزرگترین بازار صادارتی ایران را نیز که چین، ویتنام و هنگ کنگ است، بگیرید و به همین علت باید قیمت پسته فندقی خندان صادراتی ایران باید در رنج نرخ پسته امریکا قرار گیرد تا صادرات پسته از ایران به چین و ویتانم همچنان باقی بماند.
صادرات پسته و مغز پسته از ایران به چین، ویتنام و هنگ کنگ با استفاده از دریا و هوا انجام می گیرد و نوع بسته بندی هم معمولا برای مغز از کارتن و وکیوم 12.5 کیلویی و برای پسته از کیسه گونی های 50 کیلویی صورت می پذیرد.
منبع: بازار پسته فندقی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما