نرخ انواع پسته بسته بندی شده رفسنجان

نرخ پسته بسته بندی شده در رفسنجان بر دو دسته است، یکی نوع فله و دیگر انواع کوچک که هرکدام از آنها موارد مصرفی گوناگونی با توجه در خواست خریداران دارد.
پسته بسته بندی شده در رفسنجان در دو نوع تقسیم بندی می شود که ذکر شد که باز هر کدام از آنها زیر مجموعه های گوناگونی داند که می تواند به نرخ تهایی آن اثر گذار است اما در نرخ تمام شده عدد زیادی در مورد فله نمی شود ولی در بسته بندی های گرماژ پایین و کوچک قطعا تاثیر مستقیم و زیادی می گذارد.
به طور کل بسته بندی های فله پسته در دو نوع کارتن و کیسه گونی است که در وزن های متغیر بین 10 تا 50 کیلو عرضه می شوند و در مورد انواع کوچک نرخ پسته رفسنجان در کنار نوع بسته بندی قرار می گیرد یعنی درصد قابل توجهی از نرخ نهایی مربوط به نوع بسته بندی است که پر سفارش ها معمولا بسته بندی پسته قوطی فلزی است و سلفون.

نرخ امروز پسته رفسنجان

دلیل اینکه نرخ پسته در رفسنجان به صورت روز و امروز مطرح می شود این است که به عوامل زیادی وابسته می باشد به عنوان مثال نرخ ارز های مطرح دنیا از جمله دلار و یورو و چون نرخ این ارز ها به صورت روزانه و حتی ساعتی تغییر می کند و محصول پسته صادارتی است در نرخ پسته تاثیر مستقیم می گذارد، و علاوه بر این عوامل، عرضه و تقاصای بازار چون به صورت روزانه تغییر می کند هم در مورد نرخ پسته لفظ امروز هم به ماندد دلار و طلا استفاده می شواد.
نرخ پسته رفستجان مرجع اصلی در تعیین قیمت این محصول است و برای اطلاع از نرخ روز پسته،بهتر است که به بازار شهر رفسنجان و شهر های مانند سیرجان و کرمان مراجعه کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما