پسته صادراتی احمد آقایی اعلا در انواع انس

پسته صادراتی احمد آقایی اعلا را در انواع انس های مختلف عرضه می شود، که همگی آنها با توجه به نیاز نرخی مشتریان خارجی صورت می گیرد.
پسته صادراتی احمد آقایی ایران به خیل عظیمی از کشور ها ارسال می شود، به خصوص برای کشور هند، روسیه و اتحادیه اروپا، البته هر کدام از این کشور کیفیت خاص به خود را می خواهند.
پسته احمد آقایی رفسنجان از بهترین و با کیفیت ترین نوع این رقم در دنیاست و تعداد محدودی از تولیدات شهر های دیگر که همگی در خود ایران قرار دارند، می توانند این رقم را با کیفیت پسته منطقه نوق رفسنجان تولید نمایند.
انس پسته نماینگر سایز و اندازه آن است که هرچه عدد انسی پایین تر باشد سایز پسته درشت تر است و معمولا هم پسته احمد آقایی عدد انسی آن از 22 شروع می شود تا 32 دانه، البته معمولا، موارد خاص هم وجود دارد.
انس پسته به این صورت است، که 142 گرم پسته را وزن می کنند و بعد تعداد شمارش آنها را تقسیم بر 5 می نمایند، عدد بدست آمده نماینگر انس پسته می باشد.

پسته صادراتی احمد آقایی خام و شور

پسته صادراتی احمد آقایی را به صورت خام و شور ارسال می کنند، که باز بستگی به نیاز مشتری و درخواست آن دارد، اما برای کشور های آسیایی مانند هند و روسیه خام ارسال می شود.
بهترین طعم برای این پسته، طعم شور و آبلیمویی است، که بسیار برای بازار داخل مناسب می باشد، اما برای بازار های خارجی مخصوصا اگر اروپایی باشد، نمک تنها زیر 1 درصد بهترین انتخاب برای آن منطقه می باشد.
هرچه پسته احمد آقایی پوسته سفید رنگ و به قولی استخوانی تری داشته و همچنین مغز آن قرمز رنگ تر باشد، کیفیت و قیمت آن بالاتر است.
این نکته قابل ذکر است، که تفاوت قیمت پسته خام و با پسته شور، از کیلویی 2000 تومان فراتر نمی رود.
منبع: بازار پسته احمد آقایی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما