قیمت روز مغز پسته تازه رفسنجان در سال 97

قیمت روز مغز پسته کال، احمد آقایی، فندقی، اکبری، کله قوچی تازه شهرستان رفسنجان در سال 97 دستخوش برخی تغییرات نسبت به سال های گذشته شده است.

لیست قیمت انواع مغز پسته در بعضی ساایت ها  قابل مشاهده می باشد.

قیمت روز مغز پسته در تصمیم گیری تاجران برای خرید این محصول تاثیر به سزایی دارد.
خریداران باید به این نکته توجه کنند که این قیمت ها تا پایان سال امکان تغییر دارند، به همین منظور امکان تغییر این جدول وجود دارد.

قیمت روز مغز پسته تازه رفسنجان در سال 97

قیمت روز مغز پسته رفسنجان

قیمت روز مغز پسته رفسنجانرفسنجان از جمله شهر های مهم در تولید انواع پسته به شمار می رود از این رو یکی از بهترین مراکز برای خرید مغز پسته به شمار می رود.

تجارت مغز پسته در رفسنجان از رونق خوبی نیز برخوردار است.
به همین دلیل بوده که تاجران زیادی اقدام به سرمایه گذاری در این حوزه کرده اند.

ایران به عنوان بزرگترین تولید کننده پسته نقش مهمی در تجارت آن نیز دارد. کشت پسته از قدیم الایام در ایران رواج داشته و اکنون نیز به یکی از محصولات صادراتی غیر نفتی مهم تبدیل شده است.

صادرات مغز پسته با قیمت مناسب

صادرات مغز پسته با قیمت مناسبصادرات مغز پسته به دیگر کشور ها نیز سبب ارز آوری مناسبی برای ایران شده است.
اهمیت به صادرات محصولی مانند پسته می تواند اقتصاد کشور را تحت الشعاع قرار دهد.

بسته بندی و کیفیت مغز پسته صادراتی تاثیر به سزایی در تحت تاثیر قرار دادن بازار این محصول دارد لذا تولید کنندگان باید به این نکته توجه ویژه ای داشته باشند.

متاسفانه برخی از صادرکنندگان با ارسال مغز پسته نامناسب سبب تخریب بازار این محصول شده اند.

کشور های زیادی مشتریان مغز پسته ایران هستند، به همین دلیل است که باید کیفیت را مد نظر داشت.

این نمودار دایره ای مقدار درخواست کشور ها برای خرید مغز پسته ایران را نشان می دهد.
میزان خرید ریالی و دلاری کشور ها نیز در جدول زیر قابل مشاهده می باشد.

تاجرانی که قصد صادرات مغز پسته به اتحادیه اروپا را دارند می توانند جدول زیر را بررسی کنند.
قیمت های موجود در این جدول تغییر می کنند اما موارد لازم برای صادرات یکسان می باشد.

با توجه به این حجم از استقبال می توان فرصت های اقتصادی خوبی را به وجود آورد، پس با در نظر گرفتن کیفیت مناسب برای بخش صادرات این فرصت ها را از دست ندهیم.

عوامل تاثیر گذار در قیمت مغز پسته در کشور

عوامل تاثیر گذار در قیمت مغز پسته در کشورقیمت پسته در ایران ، تقریبا هیچگاه ثابت نبوده و همیشه در حال تغییر و افزایش قیمت بوده است . به گونه ایکه ضریب تغییرات قیمت پسته برابر با بیست و سه درصد میباشد ! علاوه بر این ، نیمی از این تغییرات غیر قابل پیشبینی میباشد .عدم توانایی تولید کنندگان برای پیشبینی افزایش قیمت پسته ، برای خریدار پسته خدماتی ضد رفاهی را به وجود میآورد. به علت تولیدات بالای کشور ایران ، تغییرات قیمت پسته در این کشور ، میتوانید اثر بدی بر روی قیمت پسته در حال حاضر و در بازار جهانی بگذارد . معمولا فروشندگان ، قیمت خرید پسته از باغدار را به صورت رسمی اعلام نمیکنند  ،اما این قیمت، تفاوت چندانی با قیمت نهایی و قیمت پسته ۹۷ ندارد . این قیمت نهایی و تمام شده ، میتواند اثرات بزرگ و مخربی را بر روی قیمت پسته در بازار جهانی بگذارد .

یکی از عوامل اثر گذار بر روی قیمت پسته ، انس پسته میباشد ، حتما از خود میپرسید که انس پسته چیست ؟ یکی از واحدهای سنجش جرم واحد جهانی انس می‌باشد که در تجارت پسته معیاری برای سنجش درشتی و بزرگی پسته استفاده میشود .

بزرگ ترین بازار فروش مغز پسته در ایران

بزرگ ترین بازار فروش مغز پسته در ایرانامروزه ، فروشندگان و بازار های تقریبا زیادی هستند که فروش انواع پسته از جمله فروش پسته رفسنجان ، مغز پسته گندمی ، پسته کرمان و … را در لیست فعالیت های خود دارند . به عنوان مثال برای بزرگ ترین بازار فروش مغز پسته در ایران ، میتوان به بازار اینترنتی و آنلاین اشاره کرد . شما میتوانی اخرین اخبار قیمت پسته را از این بازار دریافت کنید . همچنین ، فروشگاه های زیادی هستند که در این زمینه فعالیت میکنند . این فروشگاه ها ، محصولات را در سریع ترین زمان ممکن به سراسر ایران ارسال میکنند. حتی شما میتوانید اموزش خرید و فروش پسته را از این وبسایت ها و فروشگاه هایی که به صورت اینترنتی فعالیت میکنند دریافت کنید . اما شما باید بدانید که قیمت همه مدل از پسته ها در این فروشگاه یکسان نیست . به عنوان مثال قیمت پسته زرند با قیمت پسته قزوین و قیمت مغز پسته تواضع یکسان نیست .

خواص مغز پسته برای انواع بیماری ها

خواص مغز پسته برای انواع بیماری هاانواع پسته ، خواص و ویژگی های باورنکردی برای سلامت بدن ما دارند که در ادامه با چند تا از آنها آشنا میشویم . از مهم ترین فواید پسته برای سلامت بدن ما میتوان به :

 • پسته حاوی مواد مغزی همانندر کربوهیدراتها، پروتئین، اسیدهای آمینه ،چربی و فیبرهای رژیمی می باشد.
 • پسته همچنین غنی از مواد معدنی ،پتاسیم، آهن، کلسیم ،روی ،مس و سدیم میباشد .
 • مغز پسته ، دارای مقادیر زیادی آهن میباشد پس برای تمام کسانی که کم خونی دارند ، مصرف پسته توصیه میشود .
 • پسته برای تقویت مغز و ذهن بسیار مفید است .
 • پسته ، برای آرامش اعصاب و روان مفید است .

چه افرادی می بایست از مغز پسته استفاده کنند؟

چه افرادی می بایست از مغز پسته استفاده کنند؟همانطور که در بالا گفته شد ، افرادی باید از مغز پسته و مغز پسته دهان بسته استفاده کنند ، که دارای کم خونی و بیماری هایی همچون : عصبی بودن ، دارا بودن تپش قلب ، دارا بودن مشکلات قلبی و … میباشند . این گونه از افراد ، میتوانند با تهیه روزانه مقداری پسته از پسته فروش و مصرف روزانه آن ، به بهبود وضعیت سلامت خود و بدن خود کمک کنند . پسته ، دارای مقادیر بسیار زیادی آهن میباشد ؛ عنصر آهن ، در قسمت ساختن گلبول های قرمز و خون در بدن فعالیت میکند . در نتیجه کسانی که از کم خونی رنج میبرند ، میتوانند با مصرف روزانه مقداری پسته ، از این بیماری نجات یابند .  همچنین ، پسته در زمینه جلوگیری از بیماری های مختلف هم موثر است . یکی از بیماری هایی که میتوان با خوردن پسته از آن جلو گیری کرد ، بیماری ماکولا میباشد .

پخش عمده مغز پسته با بهترین قیمت ها

پخش عمده مغز پسته با بهترین قیمت هاهمانطور که گفته شد ، امروزه فروشگاه های زیادی در زمینه پخش عمده مغز پسته ها با بهترین قیمت ها فعالیت میکنند که محصولات خود را با کمترین قیمتی که در فروشگاه های اینترنتی و آنلاین پیدا میشود به فروش میرسانند . شما میتوانید انواع پسته مکانیک خندان ، مغز پسته موشو و حتی خلال مغز پسته را در این فروشگاه ها پیدا کنید و خرید خود را از آنها انجام دهید . قیمتی که در این فروشگاه ها ارائه میشود ، پایین ترین قیمتی است که شما میتوانید در میان تمامی فروشگاه ها پیدا کنید . چرا که این فروشگاه ها ، تمامی محصولات خود را از بهترین و برترین تولید کنندگان کشور ما تامین میکنند.پس در نتیجه ، قیمت نهایی محصول و قیمت خلال پسته کاهش میابد . اما اگر شما دوست ندارید که از فروشگاه های اینترنتی خرید کنید ، خرید از فروشگاه هایی که به صورت حضوری خدمات ارائه میکنند ، تنها گزینه ای میباشد که برای شما باقی میماند . اما اگر شما قصد خرید از فروشگاه های حضوری را دارید ، باید به نکات بسیار مهمی که در ادامه برای شما بازگو میکنیم توجه کنید تا محصول با کیفیتی را تهیه کنید .

فروش فله ای مغز پسته در کشور

فروش فله ای مغز پسته در کشورنمایندگی های زیادی در کشور وجود دارند که فروش فله ای مغز پسته در کشور را در کارنامه و لیست فعالیت های خود داشته اند و دارند. این فروشگاه ها ، انواع مغز پسته در کشور را با قیمتی پایین تر و کمتر از همه جا به فروش میرسانند . محصولاتی که در این نمایندگی ها و فروشگاه های بزرگ عرضه میشوند ، دارای بالا ترین کیفیت است . جالب است بدانید که این نمایندگی ها محصولات خود را حتی به صورت اینترنتی و آنلاین نیز به فروش میرسانند و میفروشند . اما اگر شما علاقه ای به خرید اینترنتی ندارید ، میتوانید با استفاده از موتور های جستجو ، نمایندگی های معتبر شهر خود را پیدا کنید و از آن خرید کنید . به عنوان مثال اگر شما در شهر تهران هستید ، میتوانید با استفاده از کلمه کلیدی فروش پسته در تهران ، به لیست  فروشندگان و نمایندگان معتبر تهران دست یابید .

حراجی مغز پسته در ایران

حراجی مغز پسته در ایرانحراجی مغز پسته در ایران ، امروزه مکانی است که بسیار کم پیدا میشود . به علت این که قیمت جهانی پسته و همراه با آن قیمت پسته در کشور ما به شدت افزایش پیدا کرده است . اما هنوز هم فروشگاه ها و وبسایت های اینترنتی هستند که محصولات خود را به صورت حراجی ارسال میکنند . هم اکنون ، پسته با تخفیف بالای بیست درصد در هیچ فروشگاهی عرضه نمیشود . شما میتوانید با جستجوی فراوان ، به آدرس نمایندگی و فروشگاهی که در شهر شما در حال حاظر دارای تخفیفی و حراج پسته است دسترسی پیدا کنید . اما اگر دوست ندارید که وقت خود را بیش از حد طلف کنید ، میتوانید با استفاده از فروشگاه های اینترنتی و آنلاین خرید خود را انجام دهید . اکثر این فروشگاه ها که به صورت آنلاین و اینترنتی فعالیت میکنند ،تمامی محصولات خود را با بهترین کیفیت و کمترین قیمتی که ممکن است به فروش میرسانند . این فروشگاه ها و نمایندگی های اینترنتی ، تمامی محصولات خود را از بهترین و برترین تولید کنندگان در سراسر کشور جمع آوری و تامین میکنند و سپس به فروش میرسانند . به همین علت ، درصد کیفیت و سلامت محصولاتشان خیلی بالا میباشد . محصولاتی که در این نمایندگی ها عرضه میشود همگی دارای گارانتی تضمین بهترین کیفیت و قیمت میباشد . همچنین در این فروشگاه ها پشتیبانان و کارشناسانی حرفه ای وجود دارند که به صورت بیست و چهار ساعته و هفت روز هفته به پشتیبانی از مشتریانشان میپردازند و به تمامی سوالات آنها پاسخ میدهند . کارشناسان حرفه ای فروشی که در فروشگاه های اینترنتی فعالیت میکنند محصول مورد نظر شما را در سریع ترین زمان ممکن ارسال کرده و به دست شما میرسانند .

خرید مغز پسته با نازل ترین قیمت ها

خرید مغز پسته با نازل ترین قیمت هاهمانطور که در قسمت های بالایی گفته شد ، خرید مغز پسته با نازل ترین قیمت ها از فروشگاه های اینترنتی ممکن است . این وبسایت ها محصولات خود را در کمترین زمان به سراسر ایران ارسال میکنند. به علت این که محصولاتی که در این فروشگاه ها عرضه میشوند به صورت مستقیم از بهترین و برترین تولید کنندگان داخلی تامین میشوند ، دارای کمترین و نازل ترین قیمت ممکن میباشند . اکثر این فروشگاه ها، دارای تیم مجرب و کارشناسانی حرفه ای میباشند که محصول مورد نظر شما را در سریع ترین زمانی که ممکن است برای شما ارسال میکنند و به دست شما میرسانند .اکثر این فروشگاه هایی که به صورت اینترنتی فعالیت میکنند ، دارای تیم پشتیبان و کارشناسان مجربی هستند که بیست و چهار ساعته به تمامی سوالات شما پاسخ میدهند و خیال شما را از بابت کالایی که در حال خرید آن هستند راحت میکنند . تیم پشتیبانی و فروش این فروشگاه هایی که به صورت اینترنتی فعالیت میکنند ، محصولاتی که شما خریداری کردید را در سریع ترین زمانی که ممکن است برای شما ارسال میکنند و به دست شما میرسانند .

تهیه مغز پسته به قیمت درب باغداری

تهیه مغز پسته به قیمت درب باغداریشما میتوانید انواع مغز پسته را با قیمت درب باغداری از بهترین و برترین نمایندگی ها و تولیدی های شهر خود تهیه کنید. البته ، این نمایندگی ها به صورت اینترنتی هم فعالیت میکنند که شما میتوانید با مراجعه به فروشگاه آنلاین آنها ، خرید خود را از آنجا هم انجام دهید . محصولاتی که در این فروشگاه ها عرضه میشوند ، همگی دارای کمترین قیمت ممکن میباشد . اگر شما علاقه ای به خرید اینترنتی ندارید ، میتوانید با مراجعه به نمایندگی های معتبر شهر خودتان و یا فروشگاه های بزرگی که در شهرتان فعالیت میکنند ، خرید خود را انجام دهید . شما میتوانید با استفاده از آدرس آنها و یا جستجوی در موتور های جستجو همانند گوگل ، به لیست این فروشگاه ها و وبسایت ها دسترسی پیدا کنید . اگر هم دوست داری که به صورت اینترنتی خرید خود را انجام دهید ، تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که وارد وبسایت فروشگاه مورد نظر خود شوید و از آن خرید خود را انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن برای شما آماده و ارسال شود.

راهنمای خرید با کیفیت ترین پسته ها

راهنمای خرید با کیفیت ترین پسته هاپسته ، آجیل محبوبی میباشد که در دل اکثر خانواده های ایرانی جای دارد .
نکته ای که در دل این آجیل خوشمزه پنهان شده مرغوبیت و قیمت آن است که در
برخی موارد متاسفانه فروشندگان می توانند به راحتی سر خریداران را کلاه
بگذارند و پسته هایی با درجه کیفیت پایین و یا حتی زیر صفر خود را با قیمت
های گزاف به خریداران بفروشند. اگر شما هم قصد خرید انواع پسته را دارید ،حتما به راهنمایی برای خرید انواع مرغوب ترین پسته نیاز دارید . در ادامه ، ما برای شما نکاتی را آماده کرده ایم که در هنگام خرید انواع پسته باید به آن ها توجه داشته باشید تا پسته خوب و مرغوبی را خریداری کنید .

 1. هنگامی که میخواهید پسته بخرید ، به سراغ پسته های خام بروید زیرا اگر پسته ای که شما قصد خرید آن را دارید مانده باشد ، بوی کهنگی و ذغم آن فریاد میزند و شما را مطلع میکند اما اگر قصد خرید پسته شور را دارید ، به نکات زیر حتما توجه داشته باشید .
 2. در زمان خرید پسته شور یک مشت از پسته ها در دستانتان بگیرید و چند بار تکان دهید ،
  اگر صدایی که از ترق و تروق مغز پسته ها به گوشتان رسید کمی زیاد بود شما میتوانید  امیدوار
  باشید که شانس به شما رو کرده است و در حال خرید پسته آب خندان با کیفیتی مناسب هستید هستید .
 3. علت این که شما باید از نکته بالا استفاده کنید این است که برخی از خشکبار فروشان پسته ها ، آن را به همراه جوهر لیمو و نمک و كمی
  نشاسته بو می دهند . هنگامی که این کار را انجام میدهند ، مغز این پسته های آب خندان به پوسته می
  چسبند و در زمان تکان خوردن صدای کمتری به گوشتان می رسد و شما میتوانید متوجه شوید و محصول بی کیفیتی را داری خریداری میکنید .

اگر شما در هنگام خرید پسته از نکات بالا پیروی کنید ، میتوانید مطمئن شوید که خرید آسوده و مطمئنی را دارید .

کارخانجات فرآوری مغز پسته در کشور

کارخانجات فرآوری مغز پسته در کشورامروزه ، به علت بالا رفتن قیمت پسته ، تعداد خریداران این آجیل خوشمزه و مفید برای سلامت بدن ، به شدت کاهش یافته است و فقط آنهایی که وضع مالی خیلی خوبی دارند قادر به خرید پسته هستند . به همین علت ، تعداد فروشندگان و تعداد تولید کنندگان و کارخانجات فرآوری مغز پسته کشور روز به روز در حال تعطیلی و کمتر شدن میباشد . به همین علت ، شما باید با خرید از فروشگاه هایی که در حال ارائه خدمات با کیفیت مناسب هستند ، از تولید کنندگان و باغداران ایرانی حمایت کنید و از ورشکستگی آن ها جلوگیری کنید . حتما با خود میگویید که این تولید کنندگان بخش اعظم پسته تولید شده در ایران را به خارج از کشور ارسال میکنند . اما کاملا عکس این قضیه میباشد . چرا که تمامی پسته های تولید شده به خارج از کشور صادر نمیشود و فقط نیمه ای از آن و یا درصد کمی از آن به خارج از کشور صادر میشود .

تولید مغز پسته در متنوع ترین بسته بندی ها

تولید مغز پسته در متنوع ترین بسته بندی هاهمانطور که گفته شد  ، به علت قیمت بالای پسته ، کارخانجات زیادی نیستند که تولید مغز پسته در متنوع ترین بسته بندی ها را در لیست فعالیت ها و خدمات خود داشته باشند . تعداد این کارخانه هایی هم که باقی مانده اند روز به روز در حال کمتر شدن میباشد . پس ما باید با خرید محصولات آنها ، از آنها حمایت کنیم . این کارخانجاتی که باقی مانده اند ، محصولات خود را با بهترین قیمتی که ممکن است و بالا ترین کیفیتی که شما میتوانید پیدا کنید به دو صورت اینترنتی و حضوری به فروش میرسانند و شما میتوانید خرید خود را از این فروشگاه ها انجام دهید . انواع مغز پسته در انواع مختلف بسته بندی ها در این فروشگاه ها موجود است که شما میتوانید با خرید آنها ، از تولید کنندگان ایرانی حمایت کنید .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما