خرید پسته بسته بندی طعم دار

برای بسته بندی پسته از پسته های خام و یا طعم دار استفاده می کنند که مشتریان بتوانند مطابق با سلیقه شان خرید خود را انجام دهند.
جلب توجه و رضایت مشتری یکی از مهمترین دلایل پیشرفت و موفقیت شرکت های تولید کننده ی محصولات غذایی می باشد این رضایت زمانی حاصل می شود که بتواند تنوع سلیقه ی مشتری را در بر گرفته و با پاسخگویی به نیاز ان ها سبب اطمینان خاطرشان گردد.
پسته یکی از این محصولات خوراکی است که به دو صورت فله و بسته بندی عرضه می شود و از انجایی که فی ذات محصولی گران قیمت است به بررسی بیشتری نیاز دارد.
از جنبه های زیادی می توان این موضوع را بررسی نمود که ما در این جا به بررسی تعدادی از ان ها می پردازیم:
1-استفاده از مواد اولیه مرغوب در تولید. 
همانطور که می دانید پسته در ایران باتنوع بالایی کشت و برداشت می شود اما 4 رقم از ارقام آن بهترین نمونه ها به شمار امده و در دسته ی محصولات تجاری و سود اور می باشند. اکبری، احمدآقایی، فندقی و کله قوچی همین 4 نمونه اند.
برای تهیه پسته بسته بندی باید پسته های مرغوب و عاری ار مواد سمی و خطرناکی چون افلاتوکسین را استفاده نمود. رفسنجان که اصلی ترین تولید کننده ی پسته در کشورمان است می تواند منبعی برای تامین انواع پسته با کیفیت باشد.
2-توجه به شکل و ظاهر بسته بندی:
شکل و ظاهر بسته بندی تاثیر بسزایی بر انتخاب محصول از سمت خریدار دارد. بی شک هرچه بسته بندی شکیل تر باشد و رغبت مشتری به ان نیز بیشتر می باشد.


صادرات پسته طعم دار به هند

پسته های طعم دار عموما به صورت بسته بندی برای صادرات به کشور های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد با توجه به تنوع طعم دهنده ها باید مزه ای به پسته بخشید که برای ذائقه ی مصرف کنندگان کشور هدف مناسب باشد.
مثلا طعم فلفلی یکی از طعم های پر طرفدار است که مردم کشور هند برای اکثر خوراکی ها می پسندند. هند از خریداران عمده پسته ایران به شمار می رود و با توجه به اینکه صنعت بسته بندی نیز در ان دارای ضعف هایی ان را به شکل بسته بندی شده به کشورمان سفارش می دهند.


انواع پسته بوداده طعم دار

هر یک از ارقام پسته را می توان به صورت برشته شده و طعم دار برای فروش عرضه نمود اما رایج ترین طعم ها عبارتند از : نمکی، پسته زعفرانی، فلفلی، سرکه ای و … قیمت پسته برای هر یک از این نمونه ها متفاوت بوده و با توجه به شرایط سفارش مشتری می باشد.
اما به طور کلی میزان صادرات پسته خام به مراتب از پسته بوداده بیشتر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما